Vyhledávání

Diskuse k článku

Co s ženatým partnerem?

Vaše jméno či přezdívka
Titulek
Text
Opište kód Kód
rada (helpako | 12/10/2010 9:42:23 AM)
Zdravím všechny takto podvedené. jsem jedna z nich.Celých 30 let jsem jen čekala,počkej, vydrž, uvidímeaž děti vyrostou, až se vyučí až půjdou z domu, jistě znáte. 5 let se léčím s depresemi z tohoto vztahu, a konečně před měsícem, jsem si řekla dos,i za cenu ,že jsem sama, a mohu říci, že se mi ulevilo,i když nejsem schopna navázat další vztah a ani nevím, zda ještě chci, nebo ještě potřebuji.Mé deprese pomalu ustupují a já se cítím volná,ale bohužel také jsem zjistila, že jsem promarnila má nejhezčí léta,je mi totiž již 60.Píši proto, aby si to mohly přečíst podobné ženy, které se neumí rozhodnout. Přeji všem krásný život,plné opravdové lásky.Helena
Muž se má rozhodnout (Autorizovaná odpověď: MUDr. Džamila Stehlíková | 7/12/2011 12:44:00 PM)
Vážená paní Heleno, děkuji za upřímnou výpověď. Bohužel, mužům často vyhovuje podobný dvojí život, a proto nedokáží či nechtějí to měnit. Výsledkem je mučivý pocit "té druhé", který po letech ústí do snížené sebedůvěry a deprese. Odmítnutí ženy setrvávat v tomto ponižujícím vztahu často vede k tomu, že váhající muž se konečně rozhodne a zvolí si jen jeden z dvou svých vztahů. A ať už se rozhodne jakkoliv, ženě se vždy uleví a může začít žít plnohodnotný život.
Jak vycouvat? (Monika | 7/5/2010 12:50:18 PM)
Hezký den,
u Vás je vše tak jednoduché jako facka, ale jak vycouvat z té "trojky" když on miluje mně více než svoji manželku? To pak mám být sama?
Díky Monča
RE: Jak vycouvat? (Autorizovaná odpověď: MUDr. Džamila Stehlíková | 7/5/2010 1:11:25 PM)
Chápu, že partnera máte ráda a vidina rozchodu bolí. Položte si ale otázku, jestli Vás ten vztah chrání nebo spíše bere Vám sílu. A než „vycouváte“ z toho trojúhelníku, sdělte to příteli a dejte mu šanci aby se rozhodl, s kým zůstane natrvalo – s Vámi nebo se svou ženou. Pokud rozhodne zůstat s manželkou, tak nejste na jeho hodnotovém žebříčku dostatečně vysoko a už jen z úcty k sobě je lepší rozchod, musíte chránit sebe sama. A nelitujte toho, že chvílí budete sama. Vztah s ženatým mužem na sebedůvěře nepřidá a proto potřebujete čas, aby jste znovu stala sama sebou a mohla navázat nový vztah s nezadaným mužem. Věřím, že to dokážete.
MUDr. Džamila Stehlíková

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Vybrané články

Odběr novinek