Hubnutí pro ženy

Zhubněte nejvíc podle receptu ušitého Vám na míru!

Pokud jste žena a v minulosti jste už držela nějakou dietu s cílem snížit nadváhu, počítejte se s pomalejším tempem snížení váhy a není vyloučeno, že k úspěšnému hubnutí budete potřebovat nějaké podpůrné potravinové doplňky nebo bylinky.

Universální recepty nefungují a při sestavování Vašeho osobního programu vezmeme v potaz jak míru vaší nadváhy, tak Váš hormonální profil a stav výměny látek ve Vašem těle.

Lékař pro Vás vypracuje osobní recept šitý Vám na míru tak, abyste zhubla rychle a natrvalo, bez jo-jo efektu, tedy bez opětovného zvýšení váhy po ukončení kurzu.
 
Pokud jste rozhodnuta zhubnout pod vedením zkušeného lékaře jednou provždy, odepište nám s využitím formuláře „objednejte se“ či na e-mailovou adresu dr.stehlikova@gmail.com.
Těšíme se na Vás,
 
MUDr. Džamila Stehlíková a MUDr. Hana Janatová, CSc.
 

Proč ženy hubnou jinak než muži?

Proč ženy hubnou jinak než muži?

Ženy, které držely dietu v minulosti, hubnou pomaleji, ale s pomocí lékaře mají stejnou šanci dosáhnout na svoji ideální váhu.
Celý článek »
Jak zhubnout po porodu?

Jak zhubnout po porodu?

Ženy nejvíce přibírají po narození dítěte a v přechodu, proto v těchto životních obdobích doporučujeme speciální úpravu životosprávy.
Celý článek »
Jak zhubnout v přechodu?

Jak zhubnout v přechodu?

Na základě vyšetření hormonální rovnováhy a výměny látek ve Vašem těle sestavíme pro Vás individuální recept na hubnutí a pro snížení rizika rozvoje cukrovky, srdečních chorob nebo mozkové mrtvice.
Celý článek »

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Vybrané články

Odběr novinek