Vyhledávání

Chcete rozvíjet svůj vztah?

Ordinace poskytuje odbornou pomoc při řešení rodinných, manželských, partnerských a vztahových problémů. Pokud  chcete lépe rozumět sobě i partnerovi (partnerce), chcete rozvíjet svůj  vztah anebo máte partnerskou krizi, bojíte se rozchodu nebo ho zrovna prožíváte,  v této náročné životní situaci vám může asistovat odborník. 


Pokud prožíváte manželskou či partnerskou krizi, nedebatujte spolu o vztahu ani neuvažujte o navázaní dalšího milostného vztahu, navštivte odborníka, nejlépe společně s partnerem (partnerkou). Žárlivost, odcizení ve vztahu, problémy při výchově dětí mohou být projevem hlubší vztahové dynamiky či zatěžujících archetypů a vzorců chování, které neustále opakujeme.

Odborník pomůže i tam, kde Váš partner(ka) se uzavírá do sebe, odcizuje se vám, ztrácí se vzájemný respekt a důvěra, jinými slovy, vztah upadá a vytrácí se láska. Pomůžeme vám zjistit,  jestli děláte chyby ve vztahu a komunikaci a proč se váš vztah nevyvíjí. Tyto skryté pružiny partnerských problémů nejlépe odhalí psycholog či psychiatr. Je důležité se naučit vcítit se do partnera, vysledovat jeho motivy a skrytý smysl v řeči a jednání a připravit nekonfliktní komunikační strategii.

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Vybrané články

Odběr novinek