Vyhledávání

Kdy do psychosomatické ordinace?

Trpíte alergií, bolestmi hlavy či kloubů, zažívacími obtížemi či častými záněty?  
Jste bez elánu, vrací se vám den co den únava?
Trápí Vás každý večer nespavost či špatná nálada?
Jste podrážděný, nervózní, míváte bezdůvodně bušení srdce či strach?  
Nepomáhají vám běžné léky, vrací se potíže znovu a znovu?
Únavu či alergii občas mívá každý. Stejně jako špatnou náladu, nespavost nebo sexuální problémy. Ale pokud se potíže vrací znovu a znovu a nepomáhají běžné rady a léky, něco uvnitř vašeho organismu či ve vašem okolí vyžaduje změnu či dokonce léčbu. Nečekejte, než se Vaše potíže se stanou chronickým problémem, poraďte se s lékařem psychosomatické ordinace (formuláře „Zeptejte se“ nebo e-mail dr.stehlikova@gmail.com).
Pokud se rozhodnete psychosomatickou ordinaci navštívit, lékař zjistí, co Vás trápí, provede biochemický a imunologický rozbor, aby zjistil hlubší příčinu Váších obtíží a v případě potřeby začne Vás léčit. Často postačí nastolit ztracenou tělesnou či duševní rovnováhu dietou, změnou životosprávy či speciálním cvičením. Někdy je zapotřebí podstoupit léčebnou kůru či nějakou dobu brát léky. V každém případě budete vědět, co se skrývá za Vaším zdravotním problémem a co máte udělat, aby už neztrpčoval život Vám a Vaším blízkým.
Návštěva psychosomatické ordinace Vám pomůže předcházet chronickým nemocem v budoucnosti.
Objednat se můžete telefonicky 773694000, přes  formulář "Objednejte se" nebo e-mailem dr.stehlikova@gmail.com. V případě e-mailového objednání počkejte na odpověď s termínem návštěvy ordinace.
Těšíme se na Vás,
MUDr. Džamila Stehlíková a MUDr. Hana Janatová, CSc.
Jídlo jako lék

Jídlo jako lék

Nádorům lze předcházet, stačí změnit životní styl a stravovácí stereotypy
Celý článek »
Psychosomatická medicína odhaluje skryté příčiny nemocí

Psychosomatická medicína odhaluje skryté příčiny nemocí

Chronická únava, časté alergie, bolesti hlavy a zad, nespavost a opakované záněty vyžadují návštěvu psychosomatické ordinace. Správná diagnóza a léčba pomůže Vám mít kontrolu nad svým zdravím. Zeptejte se na tomto webu nebo se rovnou objednejte, abyste předešli chronickým nemocem.
Celý článek »
Jídelníček pro podporu imunity a střevní flóry

Jídelníček pro podporu imunity a střevní flóry

Pokud trpíte alergií, únavou, bolestmi hlavy či kloubů, zažívacími obtížemi či častými záněty horních cest dýchacích, příčina se může skrývat v tom, jaká je ve váších střevech mikroflóra a jak působí na vaší imunitu. Provedeme imunologický rozbor a sestavíme Vám jídelníček, který pomůže se zbavit chronických obtíží - vyčistí zažívací trubici, nastolí rovnováhu střevní mikroflóry a odstraní zdroj zánětu a alergických reakcí.
Celý článek »
Desatero proti stresu a rakovině

Desatero proti stresu a rakovině

Zdravý duch udržuje zdravé tělo. Umění být asertivní, projevovat emoce a zvládat stres znamená předcházet nádorům.
Celý článek »

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Vybrané články

Odběr novinek