Tvorba www stránek – Webkomplet, s.r.o.

Společnost Webkomplet, s.r.o. je specialistou v oblasti elektronického obchodu. Svými řešeními zastřešuje téměř vše, na co si vzpomenete.

Tvorba webových stránek, e-shopů a on-line aplikací

Vytvoříme pro vás originální www stránky a přidáme jednoduchý redakční systém Brain pro editaci stránek. Můžete si také vybrat z naší databáze šablon. Také pro vás vytvoříme e-shop či on-line aplikaci podle vašich představ.

Hromadné rozesílání e-mailů (e-mail marketing)

Kvalitní e-mail marketing je v dnešní době podceňován množstvím firem. Široká veřejnost vnímá často marketingové e-maily jako spam. To vše kvůli stále se opakujícím základním chybám marketérů, kterým chybí kvalitní nástroj pro rozesílání e-mailů. Zbytečně.

Obchodní sdělení je třeba rozeslat taktně a s citem. Představte si, že by vaši obchodní zástupci k zákazníkovi vstoupili bez zaklepání, nevěděli, jak se zákazník jmenuje a vůbec netušili, zda může zákazník využít produkt nebo službu, kterou obchodník nabízí. Zdá se vám to absurdní? Přesto se mnoho firem podobným způsobem dnes a denně chová v momentě, kdy nasazují e-mail marketing. Tím zbytečně promarní svou šanci.

Přesné cílení na správnou skupinu příjemců a personalizace e-mailů je cestou k úspěchu. Všichni o tom mluví, ale už méně lidí vám řekne, jak to správně udělat. Odesílat e-mail po jednom je nesmírně pracné a zdlouhavé. Tuto úlohu za váš však může obstarat automatizovaný nástroj pro realizaci e-mail marketingu – Mail Komplet.

Nahrajete kontakty do systému, nastavíte e-mailovou kampaň a rozešlete ji jedním kliknutím. Po rozeslání e-mailů snadno vyhodnotíte efektivitu kampaní a vaše kampaně tak budou s postupem času čím dál lepší. Z množství příjemců se stanou opakovaně nakupující zákazníci a vy budete slavit úspěchy.

Zprostředkování databází a skoňování příjmení

Aby byl růst vaší firmy rychlejší, zajistíme pro vás také obchodní databáze, aby vaše marketingové oddělení mělo na čem stavět. Databáze firem obsahující všechny firmy České republiky vám otevře dveře k lepším výsledkům. Zároveň můžeme zajistit skloňování přijmení pro správné oslovní.

Audit webu

Aby měl on-line marketing smysl, musí být obchodně úspěšný a musí vydělávat peníze. Ale jak toho dosáhnout? Tuto otázku pomáháme denně řešit všem našim zákazníkům.

Vaše konkurence nespí. A my víme, jak ji dohnat a předstihnout.

Mezi nástroje on-line marketingu můžeme zařadit i tzv. on-page faktory. Zjednodušeně jsou to věci, které můžete upravit přímo na stránce tak, aby přilákaly co největší počet návštěvníků a zkonvertovaly je na zákazníky. Auditem www stránek získáte komplexní přehled o stavu vašich webových stránek. Mnoho lidí se ptá, proč je audit stránek důležitý? Odpověď je velice jednoduchá. Audit www posoudí web, vypoví o jeho kvalitě a vytvoří podklad pro zlepšení vašich webových stránek. Následným opravením nedostatků, které zjistíte pomocí auditu, můžete zlepšit právě on-page faktory a zvýšit návštěvnost a kvalitu vašich stránek.

Nově spustila společnost automatický audit webu, se kterým získáte základní přehled o stavu vašich internetových stránek zcela zdarma jedním kliknutím. V přehledné tabulce zjistíte, jak si váš web vede v určitých oblastech analýzy oproti ostatním. Automatická analýza připraví podklad pro zlepšení kvality vašeho webu.

Do auditu webu řadíme i optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Díky základnímu auditu optimalizace pro vyhledávače (SEO audit) se dozvíte, jak si Váš web stojí oproti konkurenci při vyhledávání ve vyhledávačích Seznam, Google a dalších. Navrhneme změny pro vylepšení kvality webu a získání lepších pozic ve vyhledávačích. 

Školení

Dále poskytujeme školení pro veškeré naše produkty a služby.

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Odběr novinek