Zdravý životní styl

Hubnutí podle rady lékaře nejen Vás zeštíhlí, ale navíc sníží riziko srdečního infarktu či mozkové mrtvice. V naší ordinaci provedeme základní vyšetření a měření tuků, vody, svalové a kostní hmoty v těle a vypracujeme efektivní osobní plán snížení váhy, včetně jídelníčku, v kterém nebude chybět žádný potřebný prvek či vitamin. V případě potřeby přidáme na míru šitá cvičení a v opodstatněných případech - moderní a bezpečné léky, které pomohou rychle zhubnout bez jo-jo efektu.

Pokud jste se doopravdy rozhodli zhubnout, vyplníte objednávkový formulář či napište do e-poradny dr.stehlikova@gmail.com, budeme Vás kontaktovat. Při hubnutí je nejdůležitější první krok!
 

Zdraví se nedá koupit, ale každý člověk ho může upevnit, čelit zdravotním problémům  a předcházet nemocem. Ordinace poskytne šité na míru poradenství a pomoc každému, kdo se rozhodne vylepšit svoji kondici, upravit nadváhu, zmírnit stres, přestat kouřit či začít cvičit s cílem prožít delší, krásnější  a kvalitnější život.

 

TOP 10 léčivých bylin na hubnutí

TOP 10 léčivých bylin na hubnutí

Léčivé rostliny - bylinky na hubnutí - zrychlují metabolismus a spalování tuků, brání jeho ukládání, zahání hlad a podporují imunitu
Celý článek »
Jak Guarana podporuje hubnutí?

Jak Guarana podporuje hubnutí?

Hubnete? Dopřejte si místo kávy s cukrem guaranu s citronem a stévií!
Celý článek »
Čaje - bylinné léky na hubnutí

Čaje - bylinné léky na hubnutí

Zelený, černý a další čaje čistí organismus, podporují odbourávání tuků a omezují jejich ukládání v těle
Celý článek »
10 tipů, jak zhubnout nad plným talířem

10 tipů, jak zhubnout nad plným talířem

K tipům jak „zhubnout nad plným talířem“ patří péče odborníka, který vás vyšetří a vypracuje vám váš jídelníček, potraviny bohaté na bílkoviny ke snídaní, častější příjem jídla, omezení cukrářských výrobků a tučných jídel a další rady.
Celý článek »
Ženy hubnou jinak než muži

Ženy hubnou jinak než muži

Ženy, které držely dietu v minulosti, hubnou pomaleji, ale s pomocí lékaře mají stejnou šanci dosáhnout na svoji ideální váhu.
Celý článek »
Mám metabolický syndrom?

Mám metabolický syndrom?

Metabolický syndrom má každý čtvrtý obyvatel republiky s obvodem pasu nad 102 cm u mužů a nad 88 cm u žen. Metabolický syndrom je častým doprovodným jevem obezity, přejídání, nedostatku pohybu, chronického stresu, kouření a nadužívání alkoholu. Metabolický syndrom je poruchou výměny látek v těle, především krevních cukrů a tuků, který vede ke kornatění cév a srdečním chorobám. Nejlepší prevence tohoto zabijáku je redukce nadváhy a pohyb.
Celý článek »

Mám nadváhu? Kolik mám zhubnout?

Než začnete s hubnutím, musíte si vypočítat míru nadváhy, určit si cíl a zjistit, co to obnáší. Nejjednodušší cestou je nechat si poradit od odborníka. Naše ordinace Vám poskytne konsultaci zdarma, objednat se lze telefonicky 773694000.
Celý článek »
Proč potřebuji zhubnout?

Proč potřebuji zhubnout?

Zhubnout a odbourat nadbytečný tuk znamená prodloužit si život minimálně o několik let. Dalšími pozitivy optimální váhy je zlepšení zdravotního stavu, nárůst vitality a dobrá kondice, ústup tělesných a duševních potíží. Dalším důležitým důvodem proč zhubnout je zvýšení sebevědomí v partnerských a pracovních vztazích. Behaviorální metoda hubnutí přináší postupnou, ale trvalou změnu životního stylu a předchází jo-jo efektu. Poskytneme konzultaci zdarma. Objednání tel. 773694000
Celý článek »

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Vybrané články

Odběr novinek