O nás

V naší ordinaci U Žižkovské věže nabízíme komplexní služby péče o duševní zdraví a psychosomatické vazby člověka  - prevenci, diagnostiku, léčbu, psychoterapii, poradenství a  doléčování psychických a psychosomatických problémů a nemocí.

 

 

Pomáháme klientům s psychickými a psychosomatickými poruchami, jako jsou deprese, úzkosti, chronická únava, bolesti, fobie, sexuální poruchy, mánie, bipolární poruchy, schizofrenie, poruchy s bludy, poruchy osobnosti a demence.
Ve spolupráci s kolegy pracujeme s různými druhy závislosti, včetně workoholismu, gamblérství, závislosti na alkoholu i tabáku.
Pomáháme lidem s problémy ve vztazích, ať už v rodině či v zaměstnání, osobám s nízkým sebevědomím, s komplexy méněcennosti a trémou.
Zabýváme se komplexní léčbou poruch příjmu potravy, mentální anorexie a bulimie, návykového přejídání se,  nabízíme individuální  komplexní programy  léčby obezity a vytvoření ideálního jídelníčku. Poskytujeme odbornou pomoc při úpravě životního stylu s cílem prevence civilizačních chorob a úpravy nadváhy.
U všech problémů, kde je to možné, nabízím nejen léčbu pomocí léků, ale i další léčebné metody včetně psychoterapie.
Mimo klasických medicínských a lékových postupů nabízíme podpůrnou fytoterapii (léčbu pomocí léčivých bylin), Fung-šu, akupunkturu, arteterapii, taneční a pohybovou terapii, relaxaci a autogenní trénink, kurzy trvalého snížení váhy, dietoterapii (úpravu jídelníčku, správný výběr potravin), terapii barvami,  kursy jógy,  tréninky asertivity a komunikačních dovedností.

 

MUDr. Džamila Stehlíková


Odborný lékař psychiatr s druhou atestací v oboru,  psychoterapeutka, studium lékařství ukončila v roce 1985.
V průběhu dvacetileté lékařské praxe spolupracovala s MUDr. Josefem Jonášem,  věnovala se pacientům s psychosomatickými poruchami a nadváhou.  
Má desítky odborných publikací především v oboru psychosomatické medicíny  a sexuologie.

 

 

 

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Odběr novinek