Péče o duševní zdraví, psychiatrie, psychoterapie

Ordinace MUDr. Džamily Stehlíkové nabízí komplexní služby péče o duševní zdraví a psychosomatické vazby člověka  - prevenci, diagnostiku, léčbu, psychoterapii, poradenství a  doléčování psychických a psychosomatických problémů a nemocí.
Pomáháme klientům s psychickými a psychosomatickými poruchami, jako jsou deprese, úzkosti, chronická únava, bolesti, fobie, sexuální poruchy, mánie, bipolární poruchy, schizofrenie, poruchy s bludy, poruchy osobnosti a demence.
Ve spolupráci s kolegy pracujeme s různými druhy závislosti, včetně workoholismu, gamblérství, závislosti na alkoholu i tabáku.
Pomáháme lidem s problémy ve vztazích, ať už v rodině či v zaměstnání, osobám s nízkým sebevědomím, s komplexy méněcennosti a trémou.
Zabýváme se komplexní léčbou poruch příjmu potravy, mentální anorexie a bulimie, návykového přejídání se,  nabízíme individuální  komplexní programy  léčby obezity a vytvoření ideálního jídelníčku. Poskytujeme odbornou pomoc při úpravě životního stylu s cílem prevence civilizačních chorob a úpravy nadváhy.
U všech problémů, kde je to možné, nabízím nejen léčbu pomocí léků, ale i další léčebné metody včetně psychoterapie.
Mimo klasických medicínských a lékových postupů nabízíme podpůrnou fytoterapii (léčbu pomocí léčivých bylin), Fung-šu, akupunkturu, arteterapii, taneční a pohybovou terapii, relaxaci a autogenní trénink, kurzy trvalého snížení váhy, dietoterapii (úpravu jídelníčku, správný výběr potravin), terapii barvami,  kursy jógy,  tréninky asertivity a komunikačních dovedností.
 
Objednat se můžete telefonicky 773694000, přes  formulář "Objednejte se" nebo e-mailem dr.stehlikova@gmail.com. V případě e-mailového objednání počkejte na odpověď s termínem návštěvy ordinace.
Těšíme se na Vás,
MUDr. Džamila Stehlíková a MUDr. Hana Janatová, CSc
Mám depresi?

Mám depresi?

Deprese patří k nejrozšířenějším chorobným stavům vůbec. Smutek, úzkost, únava, bušení srdce, roztěkanost, nechutenství či ztráta životního elánu jsou důvodem pro poradu s lékařem.
Celý článek »
Přihlaste se do skupiny

Přihlaste se do skupiny

Práce skupiny bude zaměřena na řešení vztahových problémů a překonávání úzkostných projevů, posílení komunikačních dovedností, sebepoznávání a podporu sebevědomí, sebevyjádření a rozvíjení schopnosti sdílet své pocity a prožívání.
Celý článek »
Jak zvládat stres

Jak zvládat stres

Doporučujeme podpůrné prostřed­ky zvládání stresu: ovládání dýchání, relaxaci, mediataci, jógu, masáže či biologickou zpětnou vazbu.
Celý článek »

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Vybrané články

Odběr novinek