Jóga a relaxace

Jóga a mnohá další východní duchovní a fyzická cvičení jsou  cestou k pěvnému zdraví, dlouvěkosti a     vyrovnanosti. Jóga činí život spokojenějším, uvádí ho do souladu s vlastním nitrem a s okolním světem. Jóga pomáhá zvládat  stresy, napětí  a vnitřní  konflikty. Uvolňuje vnitřní  sílu a energii, zlepšuje celkovou kondici a náladu.

Náš kurs jógy je sestaven na základě kombinací hathajógy a rádžajógy a zaměří se na následující hlavní oblasti: držení těla a jógové cviky (ásany), dechové techniky (pranájáma), relaxaci a meditaci. Budeme se seznamovat s teorií i praxí duchovních nauk. Budeme rádi, když v průběhu cvičení objevíte vyšší hodnoty života, zhubnete či přestanete kouřit.

 
Objednat se můžete telefonicky 773694000, přes  formulář "Objednejte se" nebo e-mailem dr.stehlikova@gmail.com. V případě e-mailového objednání počkejte na odpověď s termínem cvičení. Cvičení probíhají v sobotu či neděli, zpravidla jsou doprovázeny velmi krátkým povídáním a závěrečnou relaxací a meditací.  
 
Těšíme se na Vás,
 
MUDr. Džamila Stehlíková a MUDr. Hana Janatová, CSc
Co mi dá jóga?

Co mi dá jóga?

Jóga je systémem psychosomatických cvičení, která harmonizují tělo a duši, navozují stav pohody, protahují svaly, posilují imunitu, podporují energitická centra a blahodárně působí na celý organismus.
Celý článek »
Pozdrav Slunci

Pozdrav Slunci

Pozdrav Slunci (Súrja nanaskár) je dynamická sada cvičení, neoblíbenější a nejrozšířenější jógová soustavá na každý den.
Celý článek »

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Vybrané články

Odběr novinek