Hubnutí

Změňte si svůj život a zhubnete jednou provždy!

Hubnutí podle rady lékaře nejen Vás zeštíhlí, ale navíc sníží riziko srdečního infarktu či mozkové mrtvice. V naší ordinaci provedeme základní vyšetření a měření tuků, vody, svalové a kostní hmoty v těle a vypracujeme efektivní osobní plán snížení váhy, včetně jídelníčku, v kterém nebude chybět žádný potřebný prvek či vitamin. V případě potřeby přidáme na míru šitá cvičení a v opodstatněných případech - moderní a bezpečné léky, které pomohou rychle zhubnout bez jo-jo efektu. Hubnout lze i bez námahy, nejdůležitější je první krok!

Pokud jste se doopravdy rozhodli zhubnout, vyplníte objednávkový formulář či napište do e-poradny dr.stehlikova@gmail.com, budeme Vás kontaktovat.

Opravdu mám nadváhu? Kolik mám zhubnout?

Opravdu mám nadváhu? Kolik mám zhubnout?

Než začnete s hubnutím, musíte si vypočítat míru nadváhy, určit si cíl a zjistit, co to obnáší. Nejjednodušší cestou je nechat si poradit od odborníka. Naše ordinace Vám poskytne konsultaci zdarma, objednat se přes objednávkový formulář, e-mailem dr.stehlikova@gmail.com nebo telefonicky 773694000.
Celý článek »
Přísná dieta je stres

Přísná dieta je stres

Úprava váhy nemusí být bojem proti jídlu. Naopak, postupná změna životního stylu pod vedením odborníka povede k hubnutí nad plným talířem. V naší ordinaci poskytneme konzultaci zdarma, doporučíme správnou dietu, cvičení, v některých případech léky.
Celý článek »
10 tipů, jak zhubnout nad plným talířem

10 tipů, jak zhubnout nad plným talířem

K tipům jak „zhubnout nad plným talířem“ patří péče odborníka, který vás vyšetří a vypracuje vám váš jídelníček, potraviny bohaté na bílkoviny ke snídaní, častější příjem jídla, omezení cukrářských výrobků a tučných jídel a další rady.
Celý článek »
Jak zhubnout po porodu?

Jak zhubnout po porodu?

Ženy nejvíce přibírají po narození dítěte a v přechodu, proto v těchto životních obdobích doporučujeme speciální úpravu životosprávy.
Celý článek »

Online Poradna

Zeptejte se odborníka
v on-line poradně.

Vybrané články

Odběr novinek